LOGO YAZILIM

LOGO Yazılım Türkiye’nin en büyük bağımsız yazılım kuruluşudur . 1984 yılında kişisel bilgisayarlar için mühendislik yazılımları geliştirmek üzere iş dünyasına atılan Logo , bugün , hepsi bilişim teknolojilerine odaklı , yedi şirketten oluşan bir yüksek teknoloji grubu haline gelmiştir. Logo kurulduğu günden bu yana sektöründe ürünlere hizmetlere, iş süreçlerine getirdiği inovasyonlarla Türk yazılım sektörünün sürükleyici , yenilikçi lideri olmuştur. 2000 yılında halka açılan Logo,Türkiye’nin halka açılan ilk bilişim şirketidir.

Logo’nun en yaygın ve tanınan ürün ve hizmetleri KOBİ’ler için özel olarak tasarlanmış verimlilik ve rekabetçilik çözümleridir.Bu çözümler arasında, çeşitli büyüklüklere göre özel tasarlanmış kurumsal kaynak yönetimi, tedarik ve talep zinciri otomasyonu, müşteri ilişkileri yönetimi, iş süreçleri tasarımı danışmanlığı gibi ürün ve hizmetler sayılabilir Logo ürünleri yurt içinde ve yurt dışında birçok başarıya imza atmış, yurt içi ve dışında birçok ödüle layık görülmüştür . Avrupa, Ortadoğu, Afrika ve Asya’da bir çok ülkenin diline, iş pratiğine ve yasal mevzuatına uyarlanan ürünlerimizi ile ilgili hizmetler o ülkelerdeki kendi şirketlerimiz, ya da tam yetkili distribütörlerimiz tarafından verilmektedir. LOGO 2.000 iş ortağı, 150.000 firmada 1.000.000′ un üzerindeki kullanıcısı ile iş uygulamaları alanında başta Türkiye olmak üzere dünya çapında söz sahibidir

Uyumlu Yapı

Uyumlu yapısı sayesinde; dağıtım, inşaat, eğitim, tekstil, medya, sağlık ve daha bir çok sektörden işletmenin ihtiyaçlarını eksiksiz karşılayarak iş süreçlerinizi hızlandırır.

Sade ve Pratik Arayüz

Logo GO 3’ün kullanıcı dostu arayüzü ile kolay ve hızlı şekilde veri girişi yapabilir, rapor ve uygulamalara kolayca ulaşabilirsiniz.

Çok Yönlü İşlevsellik

GO 3 ile Finans, Muhasebe, Satış, Satın Alma, Stok Yönetimi, Raporlama gibi bir çok işlemi tek uygulama altında, rahatlıkla kullanmanızı sağlar.

Mobil Uyumlu

Logo GO 3’ün sanal klavyesi ile bütün işlemlerinizi dokunmatik ekranlı notebook ve tabletlerden de kolaylıkla yapabilirsiniz.

Esnek Platform

Logo İş Ortakları’nın geliştirdiği uygulama (APP) ve widgetları ekleyerek fonksiyon kümesini ihtiyaçlarınıza göre genişletebilirsiniz.

Hızlı

En çok kullandığınız fonksiyonları, size özel masaüstüne kısayol tuşu olarak tanımlayıp erişim ağacında kaybolmadan yaparak işlemlerinizde hız kazanabilirsiniz.

e-Devlet Uygulamalarıyla Uyumlu

GO 3; e-Fatura, e-Defter ve e-Arşiv gibi e-Devlet uygulamalarıyla tam entegre olarak çalışır.

Windows 10 ile Uyumlu

GO 3, Microsoft’un Windows 10 işletim sistemi ile de uyumlu çalışma imkanı sağlar.

İş Zekası, CRM ve Bordro Çözümleri ile Entegrasyon

GO 3 ile kusursuz entegrasyona  sahip olan Logo Mind Insight ile farklı kaynaklardan elde edilen verileri detaylı analiz edebilirsiniz. Satış-Pazarlama veya teknik ekiplerinizin randevu, görüşme, teklif, satış gibi iş süreçlerini ise Logo CRM üzerinden GO 3 ile bütünleşik olarak takip edebilirsiniz. GO 3 ile entegre çalışan Bordro Plus’ı kullanarak da sicil ve ücret yönetimi gereksinimlerinizi tam anlamıyla karşılayabilirsiniz.