Alarm Sistemleri

Alarm Sistemleri kullanımı son derece kolay ancak sağladığı güvenlik sayesinde ise bir o kadar yüksek koruma sağlamaktadır.

Alarm sistemleri, kendimizi hırsızlardan ve yabancı kişilerden korunmamızı sağlayan elektronik haber alma sistemleridir.Yapılan araştırmalara göre 10 hırsızdan 9 u alarm sistemi bulunan evlere girmemeyi, alarm sistemi olmayan evlere girmeyi tercih etmektedir. Alarm sistemleri caydırıcıdır. Hırsızlıik hizmetlerinin yanında: yangın, gaz kaçağı, su baskını ve sağlık konularında da elektronik güvenlik sistemlerimiz çözümler sunmaktadır.

Güvenlik Sistemleri

İp tamamen network ağına katılarak çalışan bilgisayar tabanlı bir sistemdir. İp kameralar kayıt cihazına ihtiyaç duymadan da çalışabilen tek güvenlik kamera sistemidir.

Ahd kamera sistemi CCTV alt yapısına ve İp alt yapısına uygun çalışan bir güvenlik kamera sistemidir, bu sistem HD görüntü kalitesine sahip ve ahd kayıt cihazına 3 tür kamerada bağlanılabiliyor.

 CCTV bilinen en eski yapıdır, bu görüntü kayıt sisteminin görüntü kalitesi orta düzeyde genellik ile çalışanları denetlemek amacıyla saatkaçta geldi saat kaçta gitti gibi amaçları karşılamak için kullanılan bir güvenlik kamera sistemidir.