Antakya Dinamik Eksen Bilgisayar

Antakya’da bilgisayar denilince ilk akla gelen firmalardan biri olmanın gururu ile siz değerli müşterilerimizin her zaman kalite, güven ve müşteri memnuniyeti ile hizmetindeyiz. Yıllardır oluşan tecrübeli ekibimiz ile birlikte müşterilerimizin her zaman ileriye gitmelerine ve kurumsal çözüm konusunda ortak çalışmalar içerisindeyiz.

Gelişen teknoloji ile bilgisayar, güvenlik ve diğer alanlarda sürekli kendimizi geliştiriyoruz ve yeni çözümleri siz müşterilerimize sunuyoruz.

Bilgisayarınız bozulduğu her an ister evinizde , ister ofisinizde veya bizim ofisimize getirerek tecrübeli ekibimizle bakım, onarım ve teknik destek hizmetini her daim sunuyoruz.

Bilgisayar, kamera, güvenlik ve buna benzer konularda tecrübeli teknik destek ekibimiz bir telefon kadar uzağınızda.

Kamera, Güvenlik ve alarm gibi konularda destekçiniz ve oluyor ve en ufak arazıda imdadınıza yetişiyoruz. Yaptığımız keşif sonrası gerekli projeyi size sunuyoruz ve gerekli işlemleri sağlıyoruz.

Emkotech 2 Dokunmatik Duvara Monte Yazı Tahtası eğitiminizi daha verimli hale getirmektedir. Akıllı Tahta ile bilgisayar ekranı dokunmatik olarak kullanılabilmektedir. Emkotech eğitim ve çizim yazılımları ile ekrana dijital olarak yazı yazılabilir, çizim yapılabilir ve sunumlar daha katılımcı hale getirebilmektedir.

Akıllı tahtalarımızın yüzeyi çelik seramik emaye olduğundan dolayı board marker kalemler ile kolaylıkla yazılabilir, fonksiyonel bir kullanıma sahip olunabilmektedir. Emaye yüzeylerimizin parlama yapmama özelliği ile sunum yaparken çevre koşullarından etkilenilmemektedir.

 Kolay montaj, ekonomik fiyat. Elektrikçiniz 1 günde monte eder! Ev otomasyonu ve diafon aynı monitörde. Dairede mevcut elektrik kablolarını değiştirmeden uygulama. Mevcut DT-8 altyapısı ile isteyene görüntülü diafon, isteyene görüntülü ev otomasyonlu diafon.

İş Ortaklarımız